Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bornova Masaj Kalisya

  • Listed: Ağustos 26, 2017 4:14 pm
  • Expires: 35 days, 4 hours

Description

Vücut direnci ve sağlığı için gerekli ve faydalı olan Karabağlar masaj, bütün hareketleri ve dinamikliği ile oldukça profesyonel alanlarda yapılmalıdır. Profesyonel masör hizmetleri almak, dinamik ve dinç hissetmek için bu merkezlere başvurmak gerekir. Merkezlerde oldukça kaliteli hizmetler bulunur. Hizmet kalitesi ve ortam düzeni etkili bir hizmet için son derece önemli olmaktadır. Profesyonel masör ile çalışan salonlarda ayrı odalar ve konforlu alanlar bulunmaktadır. Profesyonel masör eğitimleri tamamlanarak sertifika alan kişilerdir. Bütün vücuda yapılan ve baştan sonra rahatlama sağlayan Konak masaj faaliyetleri profesyonel alanlarda yapılan işlemlerden oluşmaktadır. Bütün vücudun direncini ve sağlığını etkilemek ve dinlendirmek için yapılmaktadır.

Vücuttaki ağrı sızı ve eklem rahatsızlıklarına karşı uygulanmaktadır. Uygulama seanslar halinde tekrarlanmaktadır. Seans ücretleri bütün vücuda göre uygulama yapıldığı için saatlik işlemlerden oluşumlardır. İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu dinamik ve sağlık için gereken bu hizmetler bölgesel faaliyetleri kapsamaktadır. Bacak, kol, boyun, ense, baş ve bek kesimlerine uygulama yakılarak buralarda bulunan bütün problem ve ağrılara karşı dinamik bir dinlendirici olarak uygulanmaktadır.

Salonlarda konfor olduğu için muazzam bir rahatlık ve huzur alanı sağlamaktadır. Vücudun ihtiyacı olan dinamikleri sağlayan ve rahatsızlıklara karşı gerekli olan hizmetlerde, profesyonellik ve etkili seans hizmetleri verilmektedir. Vücudun dengesi sağlanarak, yağlar ve çeşitli faydalı bitkiler kullanılarak çalışmalar tamamlanmaktadır. Seans başına yarılan süreler bölgesel olarak değişmektedir. Randevu ve ayrılan seans saatleri özellikler tercihlere göre belirlenmiştir.

No Tags

275 total views, 3 today

  

Listing ID: 45059a1b3509a063

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply