Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bornova Mutlu Son Masaj Sevilla

  • Listed: Ağustos 17, 2017 12:42 pm
  • Expires: 26 days, 4 hours

Description

Yapılan tıbbi araştırmalar neticesinde, bedenin kas ve sinir haritası çıkarılmıştır. Bu haritalar incelendiğinde, bedenin karmaşık sistemi çözülmüş ve şaşırtıcı sonuçlar elde edilmiştir. Bedenin belirli bölgelerine uygulanan profesyonel masaj teknikleri, genel beden sağlığını olumlu etkilemektedir. Bu alınan sonuçlar, bu tekniklerin sürekli sağlık desteği olarak alınabileceğini göstermiştir. Uzakdoğu; bu teknikler açısından çok ilerlemiştir. Çok eski yıllara dayanan teknikler, Uzakdoğu’dan tüm dünyaya yayılarak dertlere deva olmaktadır.

Bali Adaları, masaj tekniklerine en büyük katkısı olan bölgedir. Birçok önemli tekniği dünyaya kazandırmıştır. Refleksoloji tekniği ise yine Bali’den dünyaya yayılmıştır. Bu teknik, ciddi bir rahatlama sağlayacağı gibi, nörolojik hastalıklar yaşayanlara da mutlaka önerilir. Yine fiziksel bazı sağlık sorunları için de bu teknik şaşırtıcı derecede güçlü bir destek sağlar.

Bu teknik, ayaklara uygulanır ve ayaklardaki belirli bölgelere baskı uygulanarak muhteşem bir etki yaratır. Bu tekniğin uzmanları, ayaklardaki sinirlerin haritalarını ezbere bilirler. Vücutta yaşanan her bir sorun için belirli bir bölgeye, belirli bir süre uygulama yapılır. Özetle, uygulama doğrudan ayaklara uygulanıyor olsa da, tüm bedeni, iç organları ve kemikleri olumlu anlamda etkiler.

No Tags

249 total views, 2 today

  

Listing ID: 5165995b0bf35c42

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply