Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İzmir Masaj Salonu Asube

  • Listed: Ağustos 22, 2017 1:38 pm
  • Expires: 31 days, 4 hours

Description

Stres yüz yılın en sık rastlanan hastalığı, bu hastalık vücudun bütün mekanizmasını bölgesel ya da lokal olarak olumsuz etkilemektedir. Özellikle bağışıklık sistemi, mide, psikolojik ve baş ağrılarının ana sebebi strese bağlanır. Stres ile baş edebilmenin yolu mutluluk oyunu olarak bilinen çocuk oyunu olan polıannacılık oynamaktır. Hayat şartlarının çok karmaşık ve sorunlu olduğu çağımızda polıannacılık oynamanın bir diğer adı İzmir masaj olabilir.

Yılların birikimi sonucu yaşam döngüsü içerisinde bir yerde patlak veren stres, depresan, melankolik, ölüm gibi kaygıları beraberinde açığa çıkarır. Korku ve panik atakları geliştirir. Bu şikayetler ile doktora başvuran hastalara önerilen yöntemlerden biri terapidir.

Anti-stress İzmir masaj salonu uygulaması ile bu kaygılardan kurtulmak mümkün bir tedavi yöntemidir. Tüm bedene uygulanan ve belli aralıklar ile yapılan bu terapi kaygılardan uzaklaştırır, bedensel yorgunluğu ortadan kaldırır. Strese bağlı olarak yükselen kan basıncı değerlerini ve tansiyonu normal seyrine döndürür. Aromatik kokular ve yağların yardımı ile hücreler yenilenir. Beynin ihtiyacı olan oksijenin aromatik kokular yardımıyla nefes borusundan hızlıca ulaşır.

No Tags

187 total views, 1 today

  

Listing ID: 725599c4d843e2d3

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply