Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Karşıyaka Masaj Salonu Jilos

  • Listed: Eylül 5, 2017 9:36 am
  • Expires: 45 days, 4 hours

Description

Aroma terapi Karşıyaka masaj yöntemi Asya ülkelerinde uygulanmasına başlanan ve zamanla dünyaya yayılan terapi yöntemleri arasında yer alıyor. Ortalama 60 dakikalık sürelerle uygulanan terapi yönteminde bitki özlerinden elde edilen yağlar kullanılıyor. Aroma terapi yönteminde kullanılan bitkiler özel olarak yetiştirilen şifalı bitkilerdir. Her bitkinin farklı bir fonksiyonu var. Bu nedenle yapılan uygulamalarda genel olarak kişinin rahatsızlığı dikkate alınıyor.

Yorgunluk ve stres ile baş etmede sorun yaşayan insanlar aroma terapi yağ Karşıyaka mutlu son masaj yönteminden fazlası ile memnun kalıyor. Regl sıkıntısı yaşayan insanlar, eklem sorunları olan ve hareket kabiliyeti düşük olanlar, menopoz sorunu ile karşılaşanlar aroma terapi yöntemlerini deneyebilirler.

Aroma yağ terapilerinden faydalanmak isteyen hamile hanımların bu yöntemi doktor izni ile denemesi gerekiyor. Yağlar ten üzerinde farklı etkiler yaratabildiği için hamile hanımların daha dikkatli olması gerek. Şifalı otların çiçek özlerinden hazırlanan yağlar cildin ve saç derisinin de yenilenmesini sağladığı için bu yöntemin baş terapisi olarak da kullanılması öneriliyor. Hem baş ağrısına iyi geliyor hem de saçların daha parlak olmasını sağlıyor.

No Tags

97 total views, 2 today

  

Listing ID: 65659ae96bab57cf

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply